Дорогі читачі! Вітаємо вас з Новим 2019 роком!

Дякуємo, щo ви з «Xрoнікoю» прoтягoм шeсти «сeзoнів» нaшoгo зрoстaння. Вaшa думкa спoнукaє до вдосконалення та вчить тримати рівновагу в середовищі засобів масової інформації. Це непросто.

Ми маємо обличчя, продовжуємо експериментувати, значною мірою – це ваша заслуга. Добираючи світові новини та новини про події в Україні, будемо і надалі тримати планку.

Головне, що творці сайту і читачі разом, незалежно від територіального розмаїття, політичних «смаків», особистих життєвих переконань, стереотипів та мовних штампів. «Хроніка» шанобливо ставиться до кожного, цінуючи особистість і не забуваючи, що ми – українці.

Минулого року відбулося чимало резонансних подій, які викликали як шквал аплодисментів, так і посіяли галас в Україні та світі. Наше завдання – писати прозоро, черпаючи нові ідеї та відсіюючи зерно від полови. «Хроніка» готова змінюватись, йдучи в ногу з часом разом з вами. Пам’ятаймо, що каравани оминають будь-який гавкіт і йдуть своїм шляхом.

Ми бажаємо, аби 2019 рік був продуктивним та позитивним для українців. Щоб мрії, бажання завжди були супутниками тверезості думок, чіткої життєвої позиції, рішучості та наполегливої праці. Нам важливо, аби об’єктивність і чесність не були «консервованою тушонкою» на столі читача. Ми всі полюбляємо свіже сало з правильними спеціями.

Щастя, креативу, тепла та позитиву у кожну домівку!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.