Відбілювання зубів. Чому люди бояться відбілювати зуби

Білa усмішкa від прирoди пoдібнa дo зoлoтoї рибки – рідкo зустрічaється. Прoтe відбілити зуби сaмoстійнo aбo в кaбінeті у стoмaтoлoгa мoжe кoжeн. Aлe чaсoм звaжитися нa пoдібну прoцeдуру нaм зaвaжaють внутрішні стрaxи. Стоматологія – наука складна, тому навколо неї так багато загадок. Але чому ж багато хто боїться відбілювати зуби, і чи варто ризикувати? МЦ «Oculus» підготував для Вас топ-4 найпоширеніших страхів, які заважають нам отримати білу посмішку.

Страх №1. Відбілювання – хвороблива процедура

Сама собою процедура відбілювання зубів безболісна, якщо проводити її у грамотних фахівців. Але, якщо на емалі є мікротріщини, сколи та інші дефекти, процедура справді може доставляти біль та дискомфорт. Подібний ефект може спостерігатись і при використанні неякісного обладнання. Щоб убезпечити свої зубки, звертайтеся до надійних фахівців, які не тільки підберуть відповідний спосіб відбілювання, але й усунуть усі проблеми ротової порожнини перш, ніж приступити до процедури.

Страх №2. Відбілювання руйнує емаль

Насправді, щадні склади відбілюючих засобів дозволяють відбілити зуби без шкоди для емалі, правда, попередньо лікарю необхідно буде підготувати зубний ряд: вилікувати карієс та інші захворювання, видалити зубний камінь та наліт, а також провести ремінералізацію або фторування, якщо це необхідно. Відбілювання проводитися лише на здорових зубах!

Страх №3. Короткочасний ефект

На жаль, ефект від процедури відбілювання не довговічний. Як правило, вже через 1-1,5 роки потрібно буде пройти повторний сеанс. Саме це й лякає багатьох пацієнтів: не кожен може собі дозволити щорічно витрачати гроші та час на підтримку білизни зубів. На щастя, є один маленький секрет: щоб зуби залишалися білими, якнайдовше, необхідний правильний догляд. Після процедури відбілювання не бажано їсти фарбуючі продукти, а також курити та вживати алкоголь. До речі, затятим курцям, які не збираються відмовлятися від згубної звички, лікарі не рекомендують відбілювання зубів, оскільки вже за кілька тижнів емаль знову стане жовтою. Не варто забувати і про щоденне чищення зубного ряду, а також професійну гігієну ротової порожнини 1-2 рази на рік.

Страх №4. Занадто багато протипоказань

Перш ніж відбілити зуби, необхідно проконсультуватися з лікарем, адже не всі зуби піддаються такій процедурі. Часом пломби та плями на емалі, наприклад, через прийом антибіотиків або захворювання флюорозу, не можливо усунути. У разі лікарі радять не відбілювання, а коронки на зуби. Крім зовнішнього стану зубного ряду, протипоказанням до відбілювання може стати алергія на матеріали, хвороби ясен і зубного ряду, вагітність, онкологічні захворювання, брекети або пластинки, а також підвищена чутливість зубів. Якщо Вам більше 18 років і вищезазначені протипоказання не мають до Вас жодного відношення, не варто боятися процедури відбілювання. Досвідчені лікарі завжди знайдуть спосіб відбілити зуби якісно та безпечно для здоров’я порожнини рота та всього організму.

Чи варто боятись відбілювати зуби? Звичайно ж ні. Якщо процедура Вам не підходить або є ряд протипоказань, жоден професійний лікар не примушуватиме Вас відбілювати зуби, швидше навпаки відговорить. Так що, якщо Ви давно мріяли про білі зуби та гарну посмішку, ласкаво просимо до МЦ «Oculus»! Якісне лікування без болю та страху доступне кожному!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.